Konference se bude konat v Atriu budovy CEITEC MUNI (budova E35) v areálu Univerzitního kampusu, Kamenice 753/5, Brno - Bohunice (vstup z ulice Studentská)

Bez popisku

Odkaz na Google mapy ZDE.

Jak se dostat do CEITEC MUNI z centra města veřejnou dopravou

Cestující potřebují jízdenku na 60 minut (25 Kč, přímo ve voze je možné použít platbu kartou). Po nástupu do vozidla prosím označte jízdenku nebo využijte možnosti elektronické jízdenky za použití platební karty na displeji přístroje k označování jízdenek, jedná se o nejjednodušší možnost cestování přes systém PÍPNIaJEĎ.

  • Ze zastávky Autobusové nádraží pojedete autobusem č. 40 do zastávky Univerzitní kampus.
    Nebo použijte autobus č. 84 do zastávky Mendlovo náměstí a dále na trolejbus č. 25 do zastávky Univerzitní kampus.
  • Z hlavního nádraží tramvajovou linkou č. 1 na Mendlovo náměstí, poté trolejbusem č. 25 na zastávku Univerzitní Kampus.
  • Z hlavního nádraží tramvajovou linkou č. 8 na zastávku Nemocnice Bohunice. Zastávka je cca 10 min pěšky od budovy CEITEC MUNI.

Parkování
Nejbližší parkoviště se nachází v OC Campus Square. První 3 hodiny jsou zdarma. Každá další hodina je zpoplatněna sazbou 40 Kč/h. Více informací je k dispozici ZDE.

CEITEC Masarykova univerzita je unikátní a dynamické centrum vědecké excelence v oblasti věd o živé přírodě a pokročilých materiálů a technologií, jehož hlavním posláním je vybudování významného evropského střediska vědy a vzdělanosti se špičkovým zázemím a podmínkami pro nejlepší vědecké pracovníky v Brně.

Budova institutu CEITEC Masarykova univerzita je jedinečným komplexem, který je integrální součástí kampusu Masarykovy univerzity a je ukázkou špičkové high-tech architektury pro špičkový výzkum. Tato stavba byla slavnostně otevřena dne 12. 9. 2014 a v témže roce byla vyhlášena Stavbou roku.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info