Konference se bude konat v místnosti 211 v budově CEITEC MU v areálu Univerzitního kampusu, Areál Kamenice 753/5, Bohunice, Brno (vstup do pavilonu CEITEC MU z ulice Studentská)

Mapa s městskou veřejnou dopravou ZDE

Odkaz na Google mapy ZDE

Jak se dostat do CEITEC MU z centra města veřejnou dopravou

  • Z autobusového nádraží Zvonařka autobusovou linkou 60 na zastávku Univerzitní Kampus - sever nebo linkou 61 na zastávku Univerzitní Kampus.
  • Z hlavního nádraží tramvajovou linkou 1 na Mendlovo náměstí, poté trolejbusem 25 na zastávku Univerzitní Kampus.
  • Z hlavního nádraží tramvajovou linkou 8 na zastávku Křídlovická, poté autobusovou linkou 61 na zastávku Univerzitní Kampus - sever, nebo linkou 61 na zastávku Univerzitní Kampus.

CEITEC Masarykova univerzita je unikátní a dynamické centrum vědecké excelence v oblasti věd o živé přírodě a pokročilých materiálů a technologií, jehož hlavním posláním je vybudování významného evropského střediska vědy a vzdělanosti se špičkovým zázemím a podmínkami pro nejlepší vědecké pracovníky v Brně.

Budova institutu CEITEC Masarykova univerzita je jedinečným komplexem, který je integrální součástí kampusu Masarykovy univerzity a je ukázkou špičkové high-tech architektury pro špičkový výzkum.

Tato stavba byla slavnostně otevřena dne 12. 9. 2014 a v témže roce byla vyhlášena Stavbou roku.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info